يکشنبه, 4 اسفند 1398
  • ساعت : ۱۳:۴۰:۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ 
  • کد خبر : ۱۸۸۸۵۸
پیام تسلیت مدیر كل و كاركنان امور اقتصادی و دارایی در پی درگذشت امینی فرد نماینده محترم شریف ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار
دکتر امینی فرد نماینده ای دلسوز، آرام ،پرتلاش و بسیار جدی در پیگیری امورات حوزه انتخابیه خویش و استان سیستان و بلوچستان بود و خدمات فراوانی برای توسعه و آبادانی استان انجام داد که یقیناً مردم شریف استان قدردان زحمات وی خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی سیستان و بلوچستان، مدیر کل و کارکنان این اداره کل در پیامی درگذشت امینی فرد، نماینده مردم ایرانشهر و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفتند.

متن پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

در دومین روز از ایام عزاداری در سوگ از دست دادن سرباز رشید اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر از دست دادن نماینده فقید حوزه انتخابیه بزرگ ایرانشهر و رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی محمد نعیم امینی فرد باعث تالم و تاثر فراوان گردید..

دکتر امینی فرد  نماینده ای  دلسوز، آرام ،پرتلاش و بسیار جدی در پیگیری امورات حوزه انتخابیه خویش و استان سیستان و بلوچستان بود و خدمات فراوانی برای توسعه و آبادانی استان انجام داد که یقیناً مردم شریف استان قدردان زحمات وی خواهند بود.

این ضایعه عظیم را به خانواده آن مرحوم، مردم شریف و ولایتمدار سیستان و بلوچستان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان از خداوند صبر و اجر مسالت می نماییم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0