نام زیرپورتال :سیستان و بلوچستان
اخبار

1396/5/9 دوشنبه

بازدید سرزده علی اوسط هاشمی استاندار سیستان وبلوچستان از اداره کل اموراقتصادی ودارایی

استاندارسیستان وبلوچستان ضمن بازدید از اداره کل اموراقتصادی ودارایی ، با کارکنان این اداره کل نشست صمیمانه ای برگزار کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی ودارایی استان سیستان وبلوچستان ، صبح امروز یکشنبه مورخ 8/5/1396 علی اوسط هاشمی استاندار ، ضمن بازدید از اداره کل اموراقتصادی ودارایی و واحدهای تابعه به منظور توسعه مرکز خدمات سرمایه گذاری در نشست صمیمی با مدیریت وکارکنان این اداره کل حضور یافتند .
    در جریان این نشست امیرمرتضوی نماینده وزیر و مدیرکل اموراقتصادی ودارایی پس از عرض خیرمقدم به بیان گزارشی در خصوص اقدامات صورت گرفته و وضعیت فعلی اداره کل پرداخت .
    در ادامه استاندار ضمن تشکر از خدمات مدیرکل اموراقتصادی ودارایی استان و اشاره به این نکته که سومین استـان کشور در اخذ مجوزهای سرمایه گذاری خارجـی بـه مبلـغ 3/1 میلیارد دلار هستیم، گفـت : بایـد بـرای سرمایه گذاری در استان مشوق های لازم را ایجاد کنیم و موانع موجود بر سر راه سرمایه گذاری را از بین ببریم . هاشمی همچنین از تصویب 5 بازارچه مرزی بش - دلبر، تخت عدالت و شاه –گل در سیستان وجالق و میل 160 در سراوان طی دو هفته اخیر در هیأت دولت خبر داد و افزود : مرزنشینان تا شعاع 50 کیلومتری ماهیانه معادل مبلغ 5 میلیون ریال از پرداخت حقوق دولت برای واردات معاف هستند ، این درحالی است که شعاع اعطایی برای سایر استان ها حداکثر 20 کیلومتر است .
   وی اظهار داشت : با احداث 4 پایانه مرزی در استان، 4 بزرگراه ویژه برای تجارت و سرمایه گذاری در استان ایجاد شده است

 
امتیاز دهی
 
 

^